No a zbývá poslední album ze Slavností - fotky co nepatří do ostatních alb... 😉
Čtvrteční večer, do setmění jsem si brnkala na vltavském břehu u Pivovarské zahrady.
Neobvyklý úkaz v pátek po ránu: liduprázdné zakončení Široké ulice pod hradem.
Dopolední průvod přerušil naše hraní na Lazebnickém mostě.
Sobotní dopoledne, čekáme až otevřou U Petrova voka...
Přibližně ve chvíli, kdy jsem tohle fotila, jsem zaslechla dotaz "už stahuje svaly?" 😁
Šla jsem si na chvíli namočit nohy naproti ostrovu. Naproti očividně měli podobný nápad i jiní.
Když si to na mě sedlo, bylo to vyfoceno.
Opět máčení nohou ve studené vodě, tentokrát u Pivovarských zahrad.
Pod Jelení lávkou mnoho vody nezbývá, většina jde elektrárnou.
Přichází poslední nedělní průvod.
Přidat komentář